Ödeme Yöntemleri

- HAVALE / EFT İLE ÖDEME :

Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle, teslimat süresi başlar,10 işgününde yazılımınız hazırlanır ,yazılı gönderdiğiniz mail adresinize iletilir. Ayrıca havale/eft metodunu seçen müşteri, şirket hesaplarına 7 iş günü içerisinde işlemini sonuçlandırmazsa , siparişleriniz geçersiz sayılır, sipariş iptal edilir.

- KREDİ KARTI İLE ÖDEME :

 128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Sitemiz kredi kart bilgilerinizi sistem üzerinde tutmaz.ürün tahsilatında,bakanlık tarafından akredite edilmiş “ödeme geçidi  firmaları” ile müşteri direkt çalışır,ödeme geçidi firmaları yapmış oldukları  tahsilattan  komisyonu kesildikten sonra şirket hesabımıza  ödeme geçmektedir.ödeme geçidi firmasından tarafımıza ücret geçmez ise ürün sevki gerçekleşmeyecektir.ödeme geçidi firma ile sorunlarınız şirketimizi bağlamamaktadır.iadelerde ödeme geçidi firmasından gelen ücret kadar tarafınıza iade olacaktır.ayrıca ödeme geçidi firma iade para uygulamasında süre konusunda bilgimiz yoktur bu konuda ödeme geçidi firma ile görüşmeniz gereklidir. Ödeme geçidi firmaların,anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.


Teslimat 

Siparişleriniz onaylanıp  kontrol süreçlerinden geçtikten sonra en geç 10(on) iş günü sonunda kutulu ürünse Kargo firmasına teslim edilir, kutusuz aktivasyonlu ürünse erişim bilgilerinize tarafınıza email olarak gönderilir. Kargonun müşteriye teslimi kargonun gideceği adrese bağlı 7 gün ile 10 güne kadar zaman alabilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.